Film

 

srijeda, 11. ožujka 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Kaja, ubit ću te!, r. Vatroslav Mimica
20:00 Sedam (Se7en ), r. David Fincher
utorak, 10. ožujka 2020. ● Kino Metropolis, MSU
20:30 Mlijeko (The County/Héraðið), r. Grímur Hákonarson
utorak, 10. ožujka 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Ponedjeljak ili utorak, r. Vatroslav Mimica
20:00 Plavi baršun (Blue Velvet), r. David Lynch
subota, 7. ožujka 2020. ● Kino Metropolis MSU
MSU Saturday Night Film Fever
17:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
18:40 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
subota, 7. ožujka 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Polarna avantura (animirani), r. Aaron Woodley
18:00 Tusta, (dokumentarni), r. Andrej Korovljev
20:00 Kad jaganjci utihnu (Silence of the Lambs), r. Jonathan Demme
petak, 6. ožujka 2020. ● Kino Metropolis MSU
Ženijalni dani:
18:00 Portret djevojke u plamenu (Portrait de la jeune fille en feu), r. Céline Sciamma 
20:15 Mlijeko (The County/Héraðið), r. Grímur Hákonarson
petak, 6. ožujka 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Psiho (Psycho), r. Gus van Sant
četvrtak, 5. ožujka 2020. ● Kino Metropolis MSU
Ženijalni dani:
18:00 Mlijeko (The County/Héraðið), r. Grímur Hákonarson
19:45 Portret djevojke u plamenu (Portrait de la jeune fille en feu), r. Céline Sciamma
četvrtak, 5. ožujka 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Glas,  r. Ognjen Sviličić
20:00 Već viđeno, r. Goran Marković
četvrtak, 5. ožujka 2020. ● Kino Tuškanac

17:00 Mlijeko (The County/Héraðið), r. Grímur Hákonarson
19:00 Na srebrnom globusu (Na srebrnym globie), r. Andrzej Żuławski

srijeda, 4. ožujka 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Tusta, (dokumentarni), r. Andrej Korovljev
20:00 Kolekcionar (The Collector), r. William Wyler
srijeda, 4. ožujka 2020. ● Kino Tuškanac

17:00 Zviždači (La Gomera), r. Corneliu Porumboiu
19:00 Lisice, r. Krsto Papić

utorak, 3. ožujka 2020. ● Kino Tuškanac

19:00 Tako mi Bog pomogao (Ni juge, ni soumise), r. Yves Hinant
21:00 Portret djevojke u plamenu (Portrait de la jeune fille en feu), r. Céline Sciamma

subota, 29. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Kapetan Sabljozubi i magični dijamant (Sinkronizirano), r. M. Aune, R. Sivertsen
18:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
20:00 Roma (samo engleski titlovi), r. Alfonso Cuarón
subota, 29. veljače 2020. ● Kino metropolis MSU
17:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
18:40 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho 
petak, 28. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Jojo Rabbit, r. Taika Waititi
20:00 Cruising, r. William Friedkin
petak, 28. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Baltazarov sat (Profesor Baltazar), crtani serijal, 7. serija, 50′
19:00 Sasvim obična ljubav (Ordinary love), r. Lisa Barros D’Sa, Glenn Leyburn
20:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
četvrtak, 27. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Jadnici (Les misérables), r. Lady Ly
20:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
četvrtak, 27. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU
19:00 Mladi Ahmed (Le jeune Ahmed), r. Jean-Pierre Dardenne
20:40 Sasvim obična ljubav (Ordinary love), r. Lisa Barros D’Sa, Glenn Leyburn
srijeda, 26. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:00 Miljenica (The Favourite), r. Yorgos Lanthimos
srijeda, 26. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Jadnici (Les misérables), r. Lady Ly
20:00 Bogu Hvala (Grâce à Dieu), r. François Ozon
utorak, 25. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Zelena knjiga: Vodič za život (Green Book), r. Peter Farelly
utorak, 25. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Razbijačica sustava (Systemsprenger), r. Nora Fingscheidt
20:15 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
subota, 22. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Cats, r. Tom Hooper
petak, 21. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Joker, r. Todd Philips
20:00 Američki psiho (American Psycho), r. Mary Harron
četvrtak, 20. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU
20:00 Bogu Hvala (Grâce à Dieu), r. François Ozon
četvrtak, 20. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Dobri momci (Goodfellas), r. Martin Scorsese
srijeda, 19. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU

18:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
19:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho

 
srijeda, 19. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 One su bombe (Bombshell ), r. Jay Roach
20:00 Kramer protiv Kramera (Kramer vs. Kramer), r. Robert Benton
utorak, 18. veljače 2020. ● Kino Metropolis MSU

19:00 Sasvim obična ljubav (Ordinary Love), hrvatska premijera, red. Lisa Barros D'Sa
21:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho

 
utorak, 18. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Male žene (Little Women), r. Greta Gerwig
20:00 Lady Bird, r. Greta Gerwig
ponedjeljak, 17. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:30 Joker, r. Todd Philips
petak, 14. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Jadnici (Les misérables), r. Lady Ly
20:00 Sveti dim (Holy Smoke!), r. Jane Campion
četvrtak, 13. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Joker, r. Todd Phillips
20:00 Kralj komedije (The King of Comedy), r. Martin Scorsese
srijeda, 12. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Služavka (Hanyŏ), r. Kim Ki-young
utorak, 11. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Male žene (Little Women), r. Greta Gerwig
20:00 Lignja i kit (The Squid and the Whale), r. Noah Baumbach
ponedjeljak, 10. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
20:00 Jadnici (Les misérables), r. Lady Ly
ponedjeljak, 10. veljače 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Razbijačica sustava (Systemsprenger), r. Nora Fingscheidt
19:00 Lovac na jelene (The Deer Hunter), r. Michael Cimino
subota, 8. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Priča o igračkama 4 (Toy Story 4), r. Josh Cooley
16:00 Judy, r. Rupert Goold
18:00 Jojo Rabbit, r. Taika Waititi
20:00 Bilo jednom u Hollywoodu, r. Quentin Tarantino
subota, 8. veljače 2020. 18:00 ● Kino Metropolis, Muzej suvremene umjetnosti
Noć Oscara u Muzeju suvremene umjetnosti
Noć Oscara uključuje mogučnost razgledavanja izložene statue nagrade Oscar dodijeljene 1962. godine Surogatu Dušana Vukotića za najbolji animirani film, razgledavanje izložbe  Od imaginacije do animacije: šest desetljeća Zagreb filma, i projekcije triju filmova nominiranih za ovogodišnju nagradu Oscar (Medena zemlja u 18:00 sati, Paraziti u 19:45 sati, i Jadnici u 22:15 sati). Cijena paketa ulaznica za cijeli program (3 filma i izložba) je 65 kuna.
petak, 7. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria ), r. Pedro Almodóvar
20:00 Joker, r. Todd Phillips
četvrtak, 6. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Male žene (Little Women), r. Greta Gerwig
četvrtak, 6. veljače 2020. ● Kino tuškanac
17:00 Razbijačica sustava (Systemsprenger), r. Nora Fingscheidt
19:00 Drvo divlje kruške (Ahlat Agaci), r. Nuri Bilge Ceylan
srijeda, 5. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 One su bombe (Bombshell), r. Jay Roach
20:00 1917, r. Sam Mendes
srijeda, 5. veljače 2020. ● Kino Tuškanac
19:00 Svibanjski oblaci (Mayis Sikintisi), r. Nuri Bilge Ceylan
utorak, 4. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
20:00 Izazivač: Le mans ’66. (Ford vs. Ferrari), r. James Mangold
utorak, 4. veljače 2020. ● Kino Tuškanac
19:00 Dalek (Uzak), r. Nuri Bilge Ceylan
21:00 Klime (Iklimler), r. Nuri Bilge Ceylan
ponedjeljak, 3. veljače 2020. ● Kino Tuškanac
19:00 Tri majmuna (Üç Maymun), r. Nuri Bilge Ceylan
21:00 Grad (Kasaba), r. Nuri Bilge Ceylan
nedjelja, 2. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
20:00 Jadnici (Les misérables), r. Lady Ly
subota, 1. veljače 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Ratovi zvijezda: Uspon Skywalkera, r. J. J. Abrams
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Povećanje (Blow-up), r. Michelangelo Antonioni
subota, 1. veljače 2020. ● Kino Metropolis, MSU

17:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
18:45 Jadnici (Les misérables), r. Ladj Ly
20:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho

subota, 1. veljače 2020. ● Kino Tuškanac

19:00 Bilo jednom u Anadoliji (Bir Zamanlar Anadolu’da), r. Nuri Bilge Ceylan

petak, 31. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
20:00 Liquid Sky, r. Slava Tsukerman
petak, 31. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

19:00 Vrućina (Heat), r. Michael Mann

četvrtak, 30. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU

18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodovar

četvrtak, 30. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
19:00 Mondo Bobo, r. Goran Rušinović
21:00 Sve džabe, r. Antonio Nuić
srijeda, 29. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
20:00 120 otkucaja u minuti (120 battements par minute), r. Robin Campillo
srijeda, 29. siječnja 2020. ● Kino Tuškanc
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Kad mrtvi zapjevaju, r. Krsto Papić
21:00 Vlak bez voznog reda, r. Veljko Bulajić
srijeda, 29. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU

18:00 Medena zemlja (Honeyland), r. Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
19:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho

utorak, 28. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Kratki izlet, r. Igor Bezinović
utorak, 28. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU

18:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
20:00 Diego Maradona, r. Asif Kapadia

utorak, 28. siječnja 2020. ● Kino Tušakanac

17:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
19:00 H-8, r. Nikola Tanhofer
21:00 Stela, r. Petar Krelja

ponedjeljak, 27. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
20:00 Skriveni život (A Hidden life), r. Terrence Malick
ponedjeljak, 27. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

17:00 Capernaum (Capharnaüm), r. Nadine Labaki
19:15 Važnije od života (Bigger Than Life), r. Nicholas Ray
21:00 Kucaj na bilo koja vrata (Knock on Any Door), r. Nicholas Ray

subota, 25. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

17:00 Parazit (Gisaengchung ), r. Bong Joon-ho
19:15 Na opasnom terenu (On Dangerous Ground), r. Nicholas Ray
21:00 Johnny Guitar, r. Nicholas Ray

petak, 24. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Parazit (Gisaengchung ), r. Bong Joon-ho
20:00 U sitne sate (After Hours), r. Martin Scorsese
petak, 24. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar
19:00 Buntovnik bez razloga (Rebel Without a Cause), r. Nicholas Ray
četvrtak, 23. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Ovo je kraj (This Is the End), r. Seth Rogen, Evan Goldberg
četvrtak, 23. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU

17:00 Krojač Silvestar - Profesor Baltazar, crtani serijal, 4. serija, 50'
18:05 Diego Maradona, r. Asif Kapadia
20:30 Parazit (Gisaengchung ), r. Bong Joon-ho

četvrtak, 23. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
19:00 Oni žive noću (They Live by Night), r. Nicholas Ray
21:00 Istinita priča o Jesseju Jamesu (The True Story of Jesse James), r. Nicholas Ray
srijeda, 22. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
20:00 Klimaks (Climax), r. Gaspar Noé
srijeda, 22. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU

18:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
20:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar

srijeda, 22. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Na usamljenom mjestu (In a Lonely Place), r. Nicholas Ray
utorak, 21. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Melankolija (Melancholia), r. Lars von Trier
utorak, 21. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU

18:00 Parazit (Gisaengchung ), r. Bong Joon-ho
20:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach

utorak, 21. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
18:30 Nek se čuje i naš glas, r. Krsto Papić
21:00 Kratki utorak: Stranica ludila (Kurutta Ippēji), Teinosuke Kinugase
ponedjeljak, 20. siječnja 2020. – četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
20:00 Skriveni život (A Hidden life), r. Terrence Malick
ponedjeljak, 20. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Capernaum (Capharnaüm), r. Nadine Labaki
19:15 Što se dogodilo s Baby Jane? (What Ever Happened to Baby Jane?), r. Robert Aldrich
subota, 18. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Dolittle, r. Stephen Gaghan
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Moulin Rouge!, r. Baz Luhrmann
subota, 18. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
16:30 Alfred nočni čuvar, Profesor Baltazar, crtani serijal, 3. serija, 57′.
18:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:30 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
petak, 17. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Studio 54: Redateljska verzija (54: Director's Cut), r. Mark Christopher
četvrtak, 16. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:00 Eden, r. Mia Hansen-Løve
četvrtak, 16. siječnja 2020. ● Kino tuškanac
17:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
19:00 Avantura (L'Avventura), r. Michelangelo Antonioni
četvrtak, 16. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
18:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
20:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
srijeda, 15. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Velika ljepota (La grande bellezza), r. Paolo Sorrentino
srijeda, 15. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Dama bez kamelija (La signora senza camelie), r. Michelangelo Antonioni
21:00 Krik (Il Grido), r. Michelangelo Antonioni
srijeda, 15. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
18:00 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
19:45 Djelo bez autora (Werk ohne Autor), r. Florian Henckel von Donnersmarck
utorak, 14. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Klip, r. Maja Miloš
utorak, 14. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
19:00 Prijateljice (Le amiche), r. Michelangelo Antonioni
21:00 Dolina smrti (Zabriskie point), r. Michelangelo Antonioni
utorak, 14. siječnja 2020. ● Kino Metropolis, MSU
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:10 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
ponedjeljak, 13. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Capernaum (Capharnaüm), r. Nadine Labaki
19:15 Profesija: reporter (Professione: reporter), r. Michelangelo Antonioni
nedjelja, 12. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
16:00 Djelo bez autora (Werk ohne Autor), r. Florian Henckel von Donnersmarck
19:15 Sve o Evi (All about Eve), r. Joseph Mankiewicz
subota, 11. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:30 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
subota, 11. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
11:00 Gordon i Paddy - Sinkronizirano, r. Linda Hambäck
18:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
20:00 Zabava (The Party), r. Blake Edwards
subota, 11. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Julieta, r. Pedro Almodóvar
21:00 Zakon žudnje (La ley del deseo), r. Pedro Almodóvar
petak, 10. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Anđeo uništenja (El ángel exterminador), r. Luis Buñuel
petak, 10. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Tuga i slava (Dolor y gloria), r. Pedro Almodóvar
19:00 Sve o mojoj majci (Todo sobre mi madre), r. Pedro Almodóvar
21:00 Visoke potpetice (Tacones lejanos), r. Pedro Almodóvar
petak, 10. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
19:45 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
četvrtak, 9. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Rondo, r. Zvonimir Berković
četvrtak, 9. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Oprostite, mimoišli smo se (Sorry We Missed You), r. Ken Loach
19:00 Vraćam se (Volver), r. Pedro Almodóvar
21:00 Čime sam to zaslužila (Qué he hecho yo para merecer esto?), r. Pedro Almodóvar
srijeda, 8. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
18:00 Svjetionik (The Lighthouse), r. Robert Eggers
20:00 Tko se boji Virginije Woolf? (Who's Afraid of Virginia Woolf?), r. Mike Nichols
srijeda, 8. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Veži me (¡Átame!), r. Pedro Almodóvar
21:00 Mračne navike (Entre tinieblas), r. Pedro Almodóvar
utorak, 7. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka
17:30 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
20:00 Pravilo igre (La règle du jeu), r. Jean Renoir
utorak, 7. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Kišni dan u New Yorku (A Rainy Day in New York), r. Woody Allen
19:00 Matador, r. Pedro Almodóvar
21:00 Kika, r. Pedro Almodóvar
ponedjeljak, 6. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
17:00 Capernaum (Capharnaüm), r. Nadine Labaki
19:15 Cvijet moje tajne (La flor de mi secreto), r. Pedro Almodóvar
21:00 Labirint strasti (Laberinto de pasiones), r. Pedro Almodóvar
nedjelja, 5. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac
16:00 Djelo bez autora (Werk ohne Autor), r. Florian Henckel von Donnersmarck
17:15 Koža u kojoj živim (La piel que habito), r. Pedro Almodóvar
subota, 4. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka

20:00 Sretan Božić, gospodine Lawrence (Merry Christmas Mr. Lawrence), r. Nagisa Oshima

 
subota, 4. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU

17:00 Hanibalove Alpe, Profesor Baltazar crtani serijal, 53'
18:15 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
20:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar

subota, 4. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

17:00 Parazit (Gisaengchung), r. Bong Joon-ho
19:15 Loš odgoj (La mala educación), r. Pedro Almodovar
21:00 Živo meso (Carne trémula), r. Pedro Almodovar

petak, 3. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka

20:00 Buđenje u strahu (Wake in Fright), r. Ted Kotcheff

 
petak, 3. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU

18:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar
20:15 Bijela vrana (The White Crow), r. Ralph Fiennes

petak, 3. siječnja 2020. ● Kino tuškanac

17:00 Tuga i slava (Pain and Glory), r. Pedro Almodóvar
19:00 Žena na rubu živčanog sloma, r. Pedro Almodovar
21:00 Slomljeni zagrljaj (Los abrazos rotos), r. Pedro Almodovar

četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Kinoteka

20:00 Tangerine, r. Sean Baker

 
četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Metropolis MSU
18:00 Strojovođa u potrazi za ljubavlju (The Bra), r. Veit Helmer
19:45 Dnevnik Diane Budisavljević, r. Dana Budisavljević
četvrtak, 2. siječnja 2020. ● Kino Tuškanac

19:00 Pričaj s njom (Hable con ella), r. Pedro Almodovar